Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

شنبه، 24 اسفندماه 1381 | March 15, 2003
روح-جن-شبح! قسمت دوم و پايانی

سلام
لطفا اول مطلب قبل را بخوانيد
با توجه به مطالبي که ديروز نوشتم حالا ميخوام ماجرايي رو تعريف کنم که خودم در اون حضور داشتم.
گفتم که با انجام طلسم و جادوهايي که توسط افراد از دنيا برگشته انجام ميشه راه هايي هم براي باطل کردن اون وجود داره که با باز کردن کتاب هاي دعا وانجام مراسمي طلسم و جادو رو باطل ميکنن.
اين کار در واقع شوخي نيست که بخوايم از اون به عنوان يک تفريح استفاده کنيم بلکه بعنوان يک کار ثواب براي نجات افراد انجام ميشه و نشانه اون هم گرفتن مبلغ بسيار ناچيزه نه اين که بخوان بابت اين کار اخاذي صورت بگيره.

***********
سال پيش همراه دوستم به جايي رفتم که گفته ميشد قراره احضار جن بشه و اگر طلسمي وجود داره توسط جن ها از بين بره.
اون شخص که يک درويش بود پس از خواندن نماز طنابي رو به من داد و من به کمک دوستم دست و پاي اون شخص رو بستم (اين کار رو به اين خاطر کرد که هر ونه شک و ترديد در مورد چشم بندي رو نفي کنه)و من هم بابستن دست و پاي او مطمئن شدم که واقعا کاري از دست اون جز خواندن ساخته نيست.
مراسم در حضور 10 نفر انجام شد و زني که قرار بود به او کمک بشه در فاصله 2متري مرد نشت و بين اونها توسط پتويي بهم وصل شد ويک قابلمه-يک قمه و يک تبر که قراربود بعنوان دستان جوابگوي جن مورد استفاده قرار بگيره بر روي قابلمه مملو از آب قرار گرفت.
پس از خواندن دعا هاي مختلف احظار جن انجام شد.(واقعا بيشتر از اين نميخوام توضيحي بدم چون به قدري عجيب و باور نکردني بود که خيلي از شما حرفاي منو باور نميکنين)فقط من از دو جسمي که توسط جن ها به عالم مادي آورده شد عکس گرفتم.واقعا باور نکردني بود.
اگر واقعا دروغ بود پس چرا سوره اي به نام جن وجود داره؟
*********
اتفاقات عجيبي رخ داد کمک زيادي به اون شخص شد و در آخردست و پاي اون مرد درويش رو باز کرديم و مطمئن شدم با اين دست وپاي زخم شده بابت سفتي طناب ها چطور ميتونسته همه اينها چشم بندي باشه؟
ولي يک سوال اگر واقعا چشم بندي نبوده آيا در افتادن با عوامل ماورا’ الطبيعه کاره درستي بود؟
آيا يک جن اينقدر قدرت داره که بتونه چيزهاي عجيب غريب رو از دل خاک بيرون بکشه؟

************
اشيا’: يک قفل قديمي که يک چيزه پلاستيک مانند به اون گره زده بودن
يک نعل قاطر که توسط گلوله اي از ريشه گياه که در اطراف اون يک سيم-پلاستيک آغشته به خون و يک پارچه که کلمات ابجد در اون بکار رفته بود که غير از چند اسم چيزه ديگه اي قابل خوندن نبود


 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics